Dobrovoljno vatrogasno društvo Krapinske Toplice organizira “10. Kup djece i mladeži” koje će se održati  20.07.2019.g. (subota) sa početkom u 9:30 sati na igralištu iza Osnovne škole u Krapinskim Toplicama.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Discipline natjecanja su prema važećem priručniku za vatrogasna natjecanja u Republici Hrvatskoj, u slijedećim kategorijama:

  • djeca – 2 vježbe bez štafete,
  • mladež – 2 vježbe bez štafete

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prijave odjeljenja s oznakom kategorije, klase i broja odjeljenja, te brojem telefona kontakt osobe, molimo dostaviti telefonom, telefaksom, elektronskom poštom ili osobno do 14.07.2019.g. radi izvršenja potrebitih poslova vezanih uz broj natjecateljskih odjeljenja. Molimo da pošaljete podatke o osobi za kontakt!

Kotizacija iznosi 150,00 kn po ekipi, a može se uplatiti na naš broj žiro računa IBAN: HR6623400091110022615. Prehranu si učesnici osiguravaju sami!

Medalje se osiguravaju za sve ekipe u svim konkurencijama, pehari za prve tri, a za pobjednike u kategoriji mladeži i prijelazni pehar.

Molimo da u prijavama obavezno upišete datume rođenja za učesnike radi unosa podataka potrebitih kod informatičke obrade u obračunskom odboru (do 18.07.2019.)

Planirani početak nastupanja djece je u 9:30 sati a mladeži u 11:00 sati!

Raspored natjecanja bit će prema redoslijedu prijave ili traženju posebnog termina objavljen na www.vzokt.hr do 19.07.2019. godine.

Kontakt osobe:

  • tajnik Josip Salatko – 091/1120-253 ili mail : dvdkt@vzokt.hr (za prijave)
  • predsjednik Vladimir Huzak – 091/1120-240,

Veselimo se Vašem dolasku!

DVD KRAPINSKE TOPLICE
Srdačan pozdrav!

Napomena: Obrasce za prijavu možete preuzeti u prilogu.

Popis prijavljenih ekipa (prema redoslijedu prijave):

Mladež muška

  1. DVD Soga Plavić MM
  2. DVD Gubaševo MM
  3. DVD Đurmanec MM
  4. DVD Klanjec MM
  5. DVD Ostrna MM
  6. DVD Tuhelj MM
  7. DVD Veliko Trgovišće MM
  8. DVD Zlatar MM
  9. DVD Krapinske Toplice MM

Mladež ženska

  1. DVD Donja Stubica MŽ
  2. DVD Klanjec MŽ
  3. DVD Krapinske Toplice MŽ

Djeca muška

  1. DVD Selnica DM
  2. DVD Stipernica DM
  3. DVD Gubaševo DM
  4. DVD Pregrada DM
  5. DVD Donja Stubica DM
  6. DVD Klanjec DM
  7. DVD Senj DM
  8. DVD Krapinske Toplice DM1
  9. DVD Krapinske Toplice DM2

Djeca ženska

  1. DVD Selnica DŽ
  2. DVD Pregrada DŽ
  3. DVD Donja Stubica DŽ
  4. DVD Klanjec DŽ

Zadnja izmjena: 19.07.2019. u 23:14.